Vízkezelési alapok egyszerűen!
A fertőtlenítés és az algák rendszeres eltávolítása mellett a fürdővíz jó állapotának fenntartásához a víz pH-értékének ellenőrzése és beállítása is szükséges.
Folyamatosan frissítjük blogunkat, hogy minél több praktikus és hasznos tanáccsal, információval szolgáljunk a termékeinkről.
A fertőtlenítés és az algák rendszeres eltávolítása mellett a fürdővíz jó állapotának fenntartásához a víz pH-értékének ellenőrzése és beállítása is szükséges.
A szaunát is bizonyos időközönként ugyanúgy ápolni kell, mint otthonunk többi részét, hogy élettartamát növeljük, és hogy hosszútávon is ugyanolyan kellemes legyen a bent tartózkodás, mint újkorában.
A kifejezetten kültérre tervezett hordó szauna faanyaga és formája is tökéletessé teszi az egész éves kültéri használatra. Ez a típus azonban a tetszetős megjelenésen kívül is tartogat további előnyöket!
A pihentető dézsafürdőzés karitatív hatásait, fokozhatjuk ha a dézsafürdő vizébe fürdősót teszünk. Azonban nem mindegy, hogy milyen sót szórunk a fürdővízbe.
Milyen vegyszert használjunk? Valóban veszélyes belélegezni a forró fürdő során keletkező klór gőzt?
Vásárlás előtt mindenkiben felmerülnek kérdések, mi igyekeztünk a legáltalánosabbakat egy csokorba gyűjteni és megválaszolni.
Tapasztalatunk alapján, összegyűjtöttük 10 olyan kiegészítőt, amely nagy népszerűségnek örvend a vásárlóink körében.
Természetesen mindenki a saját szabályai szerint használhatja a dézsáját, de ahhoz, hogy biztonságos legyen a feltöltődés, érdemes megfogadni pár jó tanácsot.
Bármelyiket tevékenységet is választjuk, azt biztos, hogy megnyugtatja az idegrendszerünket, aminek ezáltal stressz-oldó hatása van és feltölt minket pozitív energiával.
Cikkünkben, a dézsa gyártás során leggyakrabban alkalmazott fa anyagokat mutatjuk be.